Wie helpt ons 3 en/of 4 maart?

Zoals al eerder geschreven promoten wij de HO-Modelautoclub Nederland regelmatig, zo ook in het weekend van 3 en 4 maart op de Noord-Hollandse Modelspoordagen in Alkmaar. We hebben daar ongeveer 6 meter standruimte, een deel daarvan wordt ingericht met informatiemateriaal door Ron van der Velpen, maar er is ook ruimte om een deel van een eigen verzameling te showen. Of door daadwerkelijk te (ver)bouwen. Of te wel te laten zien wat wij als leden van deze club doen. U staat er dus niet alleen voor, want Ron is beide dagen aanwezig. Maar dit kan/wil hij liever niet alleen doen. Wie o wie kan 3 en/of 4 maart in Alkmaar onze vereniging promoten?

Voor de volgende data/plaatsen zoeken wij nog hulp voor de info-stand:

3 maartAlkmaarNoord-Hollandse Modelspoordagen ??? + Ron van der Velpen
4 maartAlkmaarNoord-Hollandse Modelspoordagen ??? + Ron van der Velpen

Dus heeft u zin en tijd om onze vereniging te promoten, meldt u zich dan bij mij (Ruud Kortekaas) via de e-mail: showcoordinator (at) ho-modelautoclub.nl.


Vorig jaar werd de HO-Modelautoclub-promotietafel bemand door onder andere Jorrin de Vries (foto: Ron van der Velpen).

Laat een antwoord achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.