Omdat het zo’n leuk model is: VW Caddy “VZA” van Rietze:
Nog meer ‘blauwlicht’ in aantocht: verder ontwikkelde prototypes van de Magirussen van Heico Modell tentoongesteld op een modelbouwshow in München:
Info: Heico op facebook
Nieuwe modellen van Herpa in de ‘Markenshop’:
En de Nooteboom ballasttrailer in “Baumann”-uitvoering bij Fritzes Modellbörse:
Info: FMB
Nieuw in de MB -Collection is deze Actros SLT van Herpa:
Meer info: MB Collection
Nieuw bij SAI in de serie Retro87: Renault KZ Fourgonette 1932 (ook als kit):
Info: SAI op facebook
Een heel opmerkelijk model is opgedoken op de Agritechnica van vorige week bij de Russische fabrikant van landbouwmachines Rostselmash: een 1/87-model van de Rostselmash Torum 780 maaidorser, kennelijk in eigen beheer in China laten maken (gevonden op een veilingsite):
Zoals gemeld is de licentie voor Caterpillar-modellen nu in handen van de firma Diecast Masters (met roots in Australië en China). Die kondigen dit model van de grote CAT 793F dumptruck aan in schaal 1/125 met als redenering dat ie voor schaal 1/87 veel te groot zou zijn (zo zie je maar, je hoeft geen politicus te zijn om met kromme redeneringen te komen):
Info: Diecast Masters op facebook
Even tussendoor en alleen voor Porsche-liefhebbers: deze Welly-modellen kun je dus vinden in de shop van het Porsche Museum samen met wat andere. Een reisje kan dus lonen:
Meer info: Porsche Museum
Speciaal voor de Zwitserse handel van HB Modell: Saurer 5 GUK-A Hess gelede bus:
Info: All Swiss Models
Net verschenen van Brekina:
Nog eens de twee M87-modellen van SIKU:
Info: www.siku.de
Speciaal Wiking-model bij Lechtoys:
Info: Lechtoys
Het volgende model is al een jaar oud, maar nog steeds door Wiking-liefhebbers zeer gezocht. Op veilingsites wordt er een fraai bedrag voor geboden:
En tot slot: een echte klassieker als de Ferrari 250LM heeft toch wel een beter model dan deze van Piccolo verdiend: