Van Rietze is het eerste model van de nieuwe MAN SL 200 verschenen en dat leverde zo hier en daar al flink wat stof tot discussiëren (al dan niet terecht, maar het gaat soms maar over een mm meer links of rechts………), aan de MAN shop leverde Rietze nog een model van de SL 202:
Afbeeldingen: Rietze, MAN shop
Ook te vinden in de MAN shop: MAN TGS M Euro 6 kipper
Nieuwe Herpa Xtra en Oostenrijk-modellen:
Info: www.herpa.de
AWM leverde een MB Citaro als “Postauto Air 14” aan de Zwitserse handel:
Info: Swissmodelle exclusiv
Nieuw van ToyEko:
Info: ToyEko; Dutchart Models
Igra heeft zowaar nieuwe velgen voor de Favorit ontwikkeld:
Info: Igra op facebook
Kombi-Modell is voor het gecombineerd vervoer de specialist en levert aardige modellen van o.a. de Norfolk Line/Skandi
U ziet wagons met opleggers en wisselbakken maar ook truckmodellen, die herkenbaar de door Rietze overgenomen Albedo’s zijn. Er zijn meer van dergelijke modellen van Zwitserse en Italiaanse bedrijven ook.
Meer info: Kombi Modell; SK Verkehrsmodelle
Leuk model van Tonkin:
Naast de rode “Construction”-set van Siku blijkt er ook een ‘gele’ te zijn:
Bij de Vedes-groep van handelaren komen in september twee exclusieve Wiking-modellen:
Info: Vedes
En nu Modell Magazin is verdwenen komt er in Duitsland een nieuw tijdschrift: Caramini en dat gelijk met een speciaal Wiking-model
Meer info: Caramini
In de States zijn de volgende week deze modellen van Classic Metal Works in de handel:
Info: CMW op facebook