Kom 11 maart ook naar de Algemene Ledenvergadering

Op zondag 11 maart a.s. vindt weer onze Algemene Ledenvergadering plaats. Als gebruikelijk is dit ook dit jaar weer aansluitend op de ruilbeurs in ’t Hart in Eefde, aanvang 14.30 uur.

Wat komt er zoal aan de orde? In vogelvlucht:

  • jaaroverzichten 2017 van penningmeester, secretaris, redactie, ruilbeurs, webmaster, showcoördinator, clubreis;
  • plannen voor 2018 van penningmeester, secretaris, redactie, ruilbeurs, webmaster, showcoördinator, clubreis;
  • verkiezing kascommissie;
  • bestuursverkiezing: volgens rooster zijn de penningmeester, webmaster en bestuurslid redactie aftredend. Flip Makkinga had als bestuurslid redactie al aangegeven dat dit zijn laatste termijn was. Gert Velthuizen had zich inmiddels kandidaat gesteld voor deze functie. Leden, die zich ook willen kandidaat willen stellen voor deze functie, of voor de functie van penningmeester of webmaster, worden uitgenodigd zich bij het bestuur te melden;
  • rondvraag voor de aanwezige clubleden.

Leden HO-Modelautoclub Nederland kom gerust eens meepraten en -denken over het reilen en zeilen van onze club in de ALV. Koffie en thee zijn uiteraard aanwezig! (PS. nog geen lid, dat kan snel geregeld worden.)

Eén gedachte over & ldquo; Kom 11 maart ook naar de Algemene Ledenvergadering & rdquo;

  • Ik heb kaartjes die dag voor het WK afstanden in het Olympisch Stadion. Ik wens iedereen alvast een goede vergadering.

Laat een antwoord achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.