Tags: Kenteken
- This topic has 9 reacties, 8 stemmen, and was last updated 7 years, 5 months geleden by Arnold.
- AuteurBerichten
- 17 juli 2017 om 20:44 #2955387thscaleParticipant
Nu mijn gepimpte 4D model (Herpa wielen, achterruit uitgefreesd en nieuwe gemaakt van Kristal Klear en een nieuw verflaagje) wel zo’n beetje klaar is moeten er natuurlijk nog wel kentekenplaten op, en dan wel Nederlandse platen in USA formaat omdat de grote gele oormerken die we in NL normaal gebruiken hier niet op passen.
Wie weet of dat soort kentekenplaten ergens als decal te krijgen is ?
Alvast bedankt voor het meedenken.
Eric
(87thscale)19 juli 2017 om 12:04 #29598ReneNParticipantBusch levert vaak extra Amerikaanse kentekens bij zijn modelauto’s, maar dat zijn dacht ik geen decals. Misschien Harlaar, anders zal Gunter’s Car Company ze zeker wel hebben.
19 juli 2017 om 12:43 #29599primaspulParticipantDat zijn geen nederlandse. Wat ik wel een gedaan heb is het volgende: Papier inkleuren, kenteken printen op juiste formaat, doorzichtig folie erover uitknippen en op model plaatsen. Blauwe NL vlag eventueel van andere plaat knippen
19 juli 2017 om 20:57 #29620ReneNParticipantHad idd de tekst niet goed gelezen… maar een passend font zoeken en dan zo klein mogelijk printen (printer eventueel ook nog laten verkleinen, of anders achteraf een kopieerapparaat) op een donkergeel vel papier lijkt me een van de eenvoudigere methoden. Artitec heeft onlangs nog NL-platen uitgebracht, daar zit helaas geen Amerikaans formaat bij.
20 juli 2017 om 20:11 #29634Ron van der VelpenParticipantIk maak mijn kentekenplaten zelf, er is een vast lettertype voor het NL-kenteken beschikbaar.
Als je maten hebt van de originele plaat en een voorbeeld van het lettertype, dan kan ik wel zien wat ik voor je kan betekenen21 juli 2017 om 19:34 #29648FokkoParticipantIk heb een aantal jaren geleden op verzoek van Bert Makkinga een set gemaakt. Deze heb ik nu ook in de webshop geplaatst. Misschien heb je hier wat aan?
Decals Amerikaanse kentekenplaten
22 juli 2017 om 17:29 #29679Cor-DutchArtParticipantNee Fokko, het gaat om NL kentekens voor Amerikaanse wagens, dus aangepast formaat.
23 juli 2017 om 10:47 #29682WebmasterKeymasterHallo Eric en anderen,
Ik ben zo vrij geweest om ‘NL-‘ toe te voegen aan de titel van dit topic. Hopelijk levert dat minder verwarring op.
Groet,
Jurgen23 juli 2017 om 12:08 #2968387thscaleParticipantBedankt voor alle reacties, het gaat inderdaad om NL kentekenplaten in wat de RDW noemt het 18.2 model
met de afmetingen 310 mm x 110 mm. Voor zover ik heb kunnen vinden wordt voor deze platen hetzelfde
lettertype (http://www.dafont.com/kenteken.font) gebruikt als voor de normale platen maar worden de letters en cijfers versmald gebruikt omdat ze anders niet op de plaat passen.Nu alleen nog even zo’n kentekenplaat vinden zodat ik de letterbreedte kan opmeten…
Eric
(87thScale)15 oktober 2017 om 11:30 #31058ArnoldModeratorHier krijg je kentekens in jog formaat, ook 18.2
Ook oltimerblauw beschikbaar. (Nog?) niet de oude gele platen:
http://kenteken.tv/kenteken.php - AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.