2000ste bericht sinds 12 maart 2012

Met het bericht ‘Bugatti Type 41 van BoS-Models en Krupp Tiger komt‘ plaatste Jan Scholten op 28 september 2017 het 2000ste bericht sinds deze site online is!! Deze versie van www.ho-modelautoclub.nl is sinds 12 maart 2012 online. Jan is ‘hofleverancier’ als het gaat om (nieuws)berichten voor onze clubsite. Met niet alleen actuele nieuwtjes, maar ook mooie overzichten, interessante series en wetenswaardige berichten. Naar schatting is zo’n 85 procent van de nieuwsberichten van de hand van Jan. Zonder de andere auteurs natuurlijk tekort te willen doen: Jan bedankt voor alle actuele, mooie, interessante, wetenswaardige HO-modelautoberichten op deze site!! Persoonlijk hoop ik (en met mij velen, vermoed ik) dat je deze berichten nog lang in goede gezondheid voor ons kunt blijven verzamelen/bedenken, schrijven en plaatsen!

Uiteraard zou deze site ook niet bestaan zonder al zijn gebruikers, die in totaal 3.763 reacties op berichten, 517 forumtopics en 2.222 forumreacties hebben geplaatst. Dus ook u bedankt dat u kijkt, reageert en zelf HObbyberichten plaatst!

Op naar de 3000 berichten, 4000 reacties en 3000 forumtopics/reacties!

PS. Ben Veerbeek, weer bedankt voor de mooie, toepasselijke illustratie!

 

Laat een antwoord achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.